.
12:52 пп - Среда Июнь 26, 2019

Чесно — це громадський рух, що надає народу правдиві факти

chesno-ce-gromadskiy-ruh-shcho-nada-narodu-pravdiv-fakti

Скоро в нашій країні знову насуваються вибори. Перед тим, як поставити галочку у виборчому документі, кожна людина вважає своїм обов’язком детально вивчити інформацію про всіх кандидатів виборчої кампанії. Однак зробити це дуже важко тому, що інформація в різних виданнях та телеканалах не дає нам достовірні факти.

Всі ми давно знаємо, що кожен телеканал та інформаційне систематичне видання давно належать якомусь олігарху або політичним діячам. Відповідно, вони надають тільки ту інформацію, яка буде зручною для його господаря та висвітлює його в самих позитивних характеристиках.

Де знайти достовірну та правдиву інформацію про всіх кандидатів передвиборчої гонки, щоб найбільш об’єктивно мати уявлення про них? Команда Чесно — це громадський рух, який організовано простими людьми спеціально для того, щоб кожна людина змогла отримати чесні та достовірні факти про життя та діяльності політичних кандидатів.

Наша команда не є політичною партією, до її складу входять тільки незалежні волонтери, активні представники народу. За свою діяльність ми не отримуємо зарплату та грошей, наша робота виконується на волонтерських засадах та не несе будь-яких прихованих намірів.

Ми працюємо на благо нашої країни та хочемо щоб наша держава нарешті стала демократичною та квітучою. Тільки завдяки тому, що люди нарешті прозріють та зможуть самостійно робити об’єктивні висновки про те, що сталося в країні, не сподіваючись на будь-які чужі думки та передвиборчі обіцянки.

На нашому інформаційному порталі chesno.org ви знайдете всю найдетальнішу та чесну інформацію. Вам необхідно всього лише ввести ім’я та прізвище вашого фаворита та прочитати матеріали, які зібрали наші волонтери та журналісти.

За нашою компанією не стоять будь-які олігархи чи політичні діячі. Уся інформація в нашому інформаційному порталі chesno.org заснована на достовірний фактах. Ми не враховуємо думку авторів, які написали цей матеріал та хочемо щоб кожна людина самостійно змогла аналізувати ці дані, та на їх основі зробила аналіз кожного кандидата.

Заходьте на наш інформаційний портал chesno.org та набирайте прізвище та ім’я вподобаного вам фаворита, та відразу ж побачите всі необхідні дані про нього. Ми хочемо, щоб всі вибори були справедливими та правильними. Тільки достовірні факти про життя кандидатів допоможуть вам зробити життя в нашій країні краще та достойніше.

Читайте наш інформаційний портал chesno.org та діліться чесною та справедливою інформацією в усіх соціальних мережах, щоб якомога більше людей дізналось про таємниці політичних партій та чиновників.

Джерело: https://www.chesno.org/

Опубликовано: Полезная информация

Comments are closed.