.
2:49 пп - Вторник Июль 16, 2019

Співробітництво з нами – запорука багатого врожаю сільськогосподарських культур

Співробітництво з нами – запорука багатого врожаю сільськогосподарських культур

Чим ми займаємося?

ТОВ «Агросем» – успішна сучасна компанія, робота якої спрямована, головним чином, на дистриб’юцію високоякісних товарів для сільського господарства. Широкий вибір технічного обладнання, мінеральних добрив та посівного матеріалу – все це ви знайдете у нас.

Також ми надаємо якісні послуги з сервісного обслуговування, професійні агрономічні консультації, послуги з лізингу та ефективно впроваджуємо інноваційні технології на ринку землеробства.

Наш асортимент

Ми виступаємо офіційними дилерами світового виробника техніки сільськогосподарського призначення – відомого бренду John Deere. На вибір покупця пропонується лінійка важкої техніки:

  • комбайни;

  • трактори різних серій та призначення;

  • культиватори;

  • дискові борони;

  • глибокорозпушувачі;

  • обприскувачі;

  • жниварки та інша спеціальна техніка.

Разом з надійними партнерами – банками та представництвом компанії John Deere ми пропонуємо нескладні операції з лізингу на взаємовигідних умовах для кожної угоди.

Кожен аграрій знає, щоб отримати максимальний прибуток з зібраного врожаю, треба посіяти високоякісне насіння. Ми пропонуємо гібриди та сорти насіння кукурудзи, ячменю, гороху, озимого ріпаку, озимої пшениці та жита, соняшнику, люцерни, сої, буряку.

Наші постачальники – відомі світові лідери, які реалізують лише найкращі сорти насіння, яке забезпечить вам високу продуктивність та стійкість до хвороб сільгоспкультур. В асортименті компанії «Агросем» присутні ексклюзивні види посівного матеріалу, які раніше не використовувалися у межах нашої держави.

Серед переліку товарів, пропонованих нашим магазином, присутня така група, як мінеральні добрива та інокулянти. У період свого росту рослина потребує ретельного догляду та підтримки, для цього використовують різноманітні добрива. Ними обробляють безпосередньо рослини або вносять їх до ґрунту.

Ми співпрацюємо лише з виробниками якісних та новітніх сумішей, які гарантують безпечність і високі показники врожайності. Останнім часом затребувані серед фермерських господарств інокулянти – біологічні препарати живих культур мікроорганізмів. Наш надійний партнер Yara International ASA – норвезький виробник мінеральних добрив.

Для наших клієнтів ми регулярно проводимо різноманітні акції, даруємо подарунки та пропонуємо знижки. ТОВ «Агросем» запрошує до співробітництва українських аграріїв та гарантує привабливі умови та продуктивне партнерство.

Джерело: https://agrosem.ua/

Опубликовано: Полезная информация

Comments are closed.