.
6:25 пп - Пятница Апрель 19, 2019

Теплий фасад — тепло в будинку

tepliy-fasad-teplo-v-budinku

Оплата послуг з опалення в Україні в опалювальний сезон забирає не тільки максимальну частину бюджету середньостатистичної української сім’ї, але часто і перевищує скромні доходи українців! У пошуках виходу з абсурдної ситуації жителі країни прагнуть грунтовно утеплити свої оселі, що дозволяє зберігати взимку тепло, а значить, економити кошти і залишатися в придатних для життя умовах.

Максимальні витоку тепла з приміщень відбуваються через зовнішні стіни будівель, схильних до безпосереднього впливу низьких температур, опадів і вітру. Саме тому попит на утеплення фасадів в Києві і будь-яких інших населених пунктах України постійно зростає. У відповідь на попит населення в країні з’явилося безліч спеціалізованих фірм, а на ринку утеплювачів — досить широкий асортимент утеплювачів з різними властивостями і вартістю.

Технологія сучасного будівництва будівель передбачає утеплення стін ще в процесі їх зведення за рахунок застосування багатошарових матеріалів. Однак житловий фонд країни на 70% складається з будинків радянського періоду забудови, коли основними будівельними матеріалами були цегла і панельні блоки, які мають низькими теплоізоляційними характеристиками. Саме утеплення багатоквартирних житлових будинків такого типу необхідно проводити в першу чергу, так як їх стіни при мінусових температурах здатні промерзати буквально наскрізь.

Головна помилка при утепленні фасаду багатоквартирного будинку

Архітектуру сучасних українських міст щедро розфарбовують різнокольорові клапті теплоизоляторов, що покривають стіни окремих квартир багатоповерхових будинків. Технологічно такий підхід є абсолютно неправильним і згубним для фасаду будівлі і прилеглих до нього конструкцій. Пояснюється це тим, що на кордонах утепленого і холодного фасаду виникає перепад температур, що провокують виникнення цілого ряду негативних теплофізичних процесів, що призводять до збільшення тепловтрат, розвитку цвілі і грибка і швидкого руйнування матеріалів стіни і утеплювача. Причому, все це стосується як утепленій квартири, так і всіх, що є сусідами з нею.

Часто мешканці не обізнані про дану проблему, проте частіше виникають ситуації, коли домовитися численним мешканцям будинку про проведення робіт не вдається. В такому випадку єдиним розумним рішенням є утеплення фасаду квартир одного під’їзду або групи квартир, розташованих по одному стояку. Утеплятися неодмінно повинні всі квартири без проміжків від першого до верхнього поверху.

Якщо говорити про економію, що для бідного населення країни вкрай важливо, то саме одномоментне утеплення всього фасаду багатоквартирного будинку є найбільш економічним. І все ж в максимальному ступені вартість робіт визначається обраним матеріалом утеплювача. Ціна на утеплення зовні пінопластом буде мінімальна, в порівнянні з застосуванням інших утеплювачів.

Цей недорогий матеріал зарекомендував себе найкращим чином і на протязі майже двох десятків років міцно утримує першість в рейтингу найбільш затребуваних утеплювачів в нашій країні. І це пояснюється не тільки його невисокою вартістю і доступністю для широкого загалу населення, але і прекрасними теплоізоляційними якостями, стійкістю в широкому діапазоні температур і довговічністю.

Опубликовано: Полезная информация

Comments are closed.