.
1:49 дп - Вторник Март 19, 2019

Корисні властивості лохини

Корисні властивості лохиниКорисні властивості лохини

Лохина

«ЕКО Карпати» eko-karpaty.com.ua

Лохина — це популярна у всьому світі ягода, яка не тільки дуже смачна, а й дійсно корисна. На жаль, купувати лохину в місцевих супермаркетах зможе не кожен українець — її вартість висока. Тому, оптимальним рішенням стане придбання саджанців цієї рослини для їх вирощування на присадибній ділянці або на дачі. У фермерському господарстві «ЕКО Карпати»  ви можете замовити здорові і сильні саджанці лохини eko-karpaty.com.ua за найнижчою вартістю. Доставка здійснюється у всі регіони країни.

Лохина володіє цілим набором вітамінів і мікроелементів, які потрібні організму людини. Ягода підвищує імунітет, сприяє нормалізації зору, виліковує від ряду хронічних захворювань. У голубиці міститься велика концентрація вітаміну С, завдяки чому ягоду рекомендують їсти в період епідемій грипу або за умови підвищеного ризику захворювання РВИ.

Вартість одного саджанця лохини

Вартість одного саджанця становить 120 гривень. Купивши рослину всього раз, ви на найближчі кілька років гарантовано забезпечуєте себе багатим урожаєм дорогої ягоди, покупка якої в магазині по кишені не кожному. Реалізуються вже зрілі рослини у віці чотирьох років, які плодоносять. Висота кущів складає 60-70 см. Дорослі кущі досягають зростання в півтора метра. Реалізується десертний сорт лохини, який не вимагає додавання цукру при вживанні. Рослина є стійким до морозів — витримує до мінус 29 градусів. Почати збирати урожай ви зможете вже з кінця липня. В середині серпня збір закінчується.
На жаль, купувати лохину в місцевих супермаркетах зможе не кожен українець — її вартість висока. Тому, оптимальним рішенням стане придбання саджанців цієї рослини для їх вирощування на присадибній ділянці або на дачі. У фермерському господарстві «ЕКО Карпати» ви можете замовити здорові і сильні саджанці лохини за найнижчою вартістю.

Ягода підвищує імунітет, сприяє нормалізації зору, виліковує від ряду хронічних захворювань. У голубиці міститься велика концентрація вітаміну С Купивши рослину всього раз, ви на найближчі кілька років гарантовано забезпечуєте себе багатим урожаєм дорогої ягоди, покупка якої в магазині по кишені не кожному. Реалізуються вже зрілі рослини у віці чотирьох років, які плодоносять. оптимальним рішенням стане придбання саджанців цієї рослини для їх вирощування на присадибній ділянці або на дачі.

http://acis.kiev.ua/

Опубликовано: Полезная информация

Comments are closed.